Çok satanlar

Dünyada Nereleri Gördün?  MapofX ile Kişisel Seyahat Haritanızı Oluşturun

 

MapofX “Kişisel Seyahat Haritaları” fikriyle yola çıkarak, tamamı gezginlerin anılarından veya planlarından oluşan, özelleştirilmiş ürünler sunan bir girişimdir. Kişinin kendine nasıl bir harita istediğini seçmesi ve onu şekillendirmesi için her türlü imkan sunulur ve böylece gezi haritaları oluşturulur.

 

Farklı harita tipleriyle seyahat rotanızı oluşturabilir, geçmiş seyahatlarinizden oluşan anı haritanızı çıkarabilir, dünyanızı kendinize göre renklendirebilir veya keşfetmeye nereden başlayacağınıza haritanızla beraber karar verebilirsiniz.
Kişisel seyahat haritanızı oluşturmak için Mantar, Kanvas, Magnet veya Gez-Kazı haritalarımızdan istediğinizi seçebilirsiniz. Mantar haritalar size farklı bir görünüm ve sınırsız değişiklik imkanı sunarken, Kanvas haritalar daha şık ve renkli bir harita oluşturmanıza yardımcı olur. Magnet haritalar size uygun zeminle birlikte farklı bir süsleme imkanı sağlarken, Gez-Kazı haritalar ise gezdiğiniz yerleri haritanız üzerinde kazıdığınızda size renkli ve özel bir dünya sunar. Tüm harita çeşitlerimizin yanında birbirinden yaratıcı pinlerimizle haritanızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Haritalarımızın gezi köşenizin en önemli parçası olacağından eminiz.

 

Kişiye özel harita fikri, sitede bulunan size sunulmuş olanın dışına çıkma imkanı da sağlamaktadır;  daha özel bir dünya hayaliniz var ise MapofX olarak hayalinizdeki haritanın ortaya çıkması için her türlü yardım sağlanır. Kaliteli ürün ve hizmet konusunda yüzde yüz garanti vererek, memnun kalınmaması durumunda sebep aranmaksızın değişim ve para iade olanağı mevcuttur.

 

MapofX ile Sana özel bir dünya mümkün!

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mapofx
Hasan Aybars Arslan

Adres : Sinanpaşa mah. Büyük Beşiktaş Çarşısı no.150  Beşiktaş / İstanbul
Tel No : 0535 547 53 78
E-mail : destek@mapofx.com

 

Her türlü istek ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.


Menu

Top